wybierz produkt

Kontakt
Strona główna

 • Katalog produktów NitoClean
  systemy myjące

 • Katalog produktów NitoClean
  złącza i akcesoria
 • Nito® - akcesoria i systemy dozowania środków myjących. Numer 1 w Europie!

  NitoClean® - niezawodne systemy dozowania

  Projektujemy i wykonujemy instalacje myjące w oparciu o produkty Nito.

  NitoClean, to najszerszy i najbardziej uniwersalny system mycia w zakładach przemysłowych, myjniach pojazdów, zakładach produkcji spożywczej.

  Nasza firma wykonuje instalacje dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, wykonujemy instalacje mycia i dozowania środków myjących i dezynfekujących. Projektujemy i wykonujemy instalacje niskiego i wysokiego ciśnienia.

  Wykonujemy systemy mycia pozwalające obniżyć koszty mycia a także systemy poprawiające bezpieczeństwo korzystania ze skoncentowanych środków myjących i dezynfekujących.
  Połączenia stosowane w naszych instalacjach gwarantują szczelność i odpowiednie ciśnenie przepływu, szeroki asortyment znormalizowanego sprzętu; pistoletów, lanc, inżektorów pozwala zbudować nowoczesną i kompatybilną instalację myjącą.

  Najważniejsze cechy produktów Nito Clean:

 • wykonane z najwyższej jakości materiałów
 • mogą być stosowane w instalacjach stale obciążonych ciśnieniem wody
 • odporne na kwaśne i zasadowe środki myjące
 • dostępne w 5 kolorach
 • posiadają znaormalizowane połączenia i gwinty
 • szeroki asortyment
 • Sprzęt i akcesoria Nito, to najwyżej jakości produkty do stosowania w przemysłowych instalacjach myjących pracujących pod niskim ciśnieniem.
  Nito posiada w swojej ofercie najszerszy asortyment złączy, dozowników, inżektorowych dozowników do systemów mycia w zakładach produkcji spożywczej.
  Precyzyjnie wykonane złącza i elementy do instalacji myjących gwarantują szczelność instalacji, szybkość i łatwość dostosowania do aktualnych potrzeb a także długi bezawaryjny czas pracy.
  Dzięki kodowaniu kolorami produktów np: pianownic NitoClean wykluczone jest przypadkowe zastosowanie narzędzi z innego wydziału lub sekcji produkcyjnej i przypadkowe zarażenie mikrobiologiczne.
  Pod względem oznaczeń kolorami NitoClean jest kompatybilny z produktami Vikan Hygiene System.

   

  Nito Clean Ergo - pianownica i opryskiwacz o ergonomicznej i funkcjonalnej budowie.  Wszelkie prawa zastrzeżone. Provaco 2005. Kopiowanie zabronione.

  Materiały publikowane za zgodą Vikan A/S Ravevej 1, 7800 Skive Denmark.

   

   

   

   

   

   

   

  Designed By Provaco 2006:

  www.vikan.com.pl